0%

o ośrodku

Ośrodek w Malborku reprezentowany przez Młodzieżowy Ośrodek Piłkarski Pomezania Malbork dołączył do programu Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM 27 września 2014 roku. Trenerem koordynatorem ośrodka jest pan Radosław Rabenda.

Stypendyści

Dominik Fabiś
Data urodzenia 2006-02-24
Nikodem Hynek
Data urodzenia 2006-03-10
Mateusz Latkiewicz
Data urodzenia 2004-08-22
Michał Marendowski
Data urodzenia 2002-05-06
Mateusz Rabenda
Data urodzenia 2004-11-18
Czesław Raburski
Data urodzenia 2003-09-23
Adrian Starzec
Data urodzenia 2006-11-07
Mateusz Uzarek
Data urodzenia 2005-02-23
Alan Apa
Data urodzenia 2006-01-29
Michał Bajkowski
Data urodzenia 2007-02-12
Marcel Baranowski
Data urodzenia 2004-10-18
Fabian Baranowski
Data urodzenia 2006-02-27
Oskar Becker
Data urodzenia 2006-02-24
Aleksander Bogusz
Data urodzenia 2007-01-24
Mikołaj Borecki
Data urodzenia 2004-04-08
Bartłomiej Brodzik
Data urodzenia 2008-01-10
Kacper Brzeziński
Data urodzenia 2007-01-09
Michał Brzeziński
Data urodzenia 2007-01-11
Marcin Bury
Data urodzenia 2006-10-03
Paweł Błaszczak
Data urodzenia 2002-09-02
Michał Chełkowski
Data urodzenia 2006-03-31
Robert Chomicz
Data urodzenia 2002-09-09
Szymon Cicherski
Data urodzenia 2003-07-27
Jakub Ciepliński
Data urodzenia 2002-02-17
Aleksy Czerniak
Data urodzenia 2006-10-20
Jakub Dąbrowski
Data urodzenia 2004-05-31
Daniel Dębiec
Data urodzenia 2007-02-16
Szymon Dubicki
Data urodzenia 2008-01-08
Krystian Dudziński
Data urodzenia 2005-03-02
Jakub Dziedzic
Data urodzenia 2006-07-13
Dominik Fabiś
Data urodzenia 2006-02-24
Filip Galara
Data urodzenia 2004-08-17
Krzysztof Grabowski
Data urodzenia 2005-07-13
Mateusz Grędzicki
Data urodzenia 2002-12-03
Filip Gucwa
Data urodzenia 2005-10-24
Łukasz Gużliński
Data urodzenia 2007-11-13
Jakub Gużliński
Data urodzenia 2008-08-11
Sebastian Hein
Data urodzenia 2003-10-23
Oliwier Hofman
Data urodzenia 2006-01-17
Nikodem Hynek
Data urodzenia 2006-03-10
Łukasz Hyrycz
Data urodzenia 2002-12-01
Jakub Jadach
Data urodzenia 2002-09-09
Jakub Janczewski
Data urodzenia 2004-08-23
Cezary Janke
Data urodzenia 2007-12-15
Szymon Jaskólski
Data urodzenia 2007-08-16
Oliwier Kaczmarek
Data urodzenia 2004-06-23
Alan Karaszewski
Data urodzenia 2006-01-23
Adrian Karpiński
Data urodzenia 2007-01-18
Oskar Kazimierski
Data urodzenia 2003-03-25
Jonasz Kenigsman
Data urodzenia 2005-01-18
Jakub Klonowski
Data urodzenia 2004-05-29
Patryk Klonowski
Data urodzenia 2005-11-19
Patryk Kmieć
Data urodzenia 2005-12-17
Nikodem Kogut
Data urodzenia 2004-01-16
Szymon Konczyński
Data urodzenia 2007-11-10
Milan Kornacki
Data urodzenia 2007-10-15
Maciej Kowalski
Data urodzenia 2004-12-15
Bartosz Koźbiał
Data urodzenia 2006-01-21
Filip Kraske
Data urodzenia 2006-12-15
Kacper Kraske
Data urodzenia 2005-03-04
Maksymilian Królak
Data urodzenia 2006-02-07
Szymon Krotowski
Data urodzenia 2007-03-01
Jakub Krupa
Data urodzenia 2005-05-07
Marcin Krupiński
Data urodzenia 2002-10-03
Filip Kujawa
Data urodzenia 2005-05-15
Kacper Kuśmirek
Data urodzenia 2003-08-25
Jan Kwiatkowski
Data urodzenia 2005-12-31
Mateusz Latkiewicz
Data urodzenia 2004-08-22
Mateusz Lauryn
Data urodzenia 2008-03-28
Miłosz Maciąg
Data urodzenia 2006-02-02
Kosma Magiera
Data urodzenia 2007-12-29
Oskar Magrowski
Data urodzenia 2007-05-06
Michał Marendowski
Data urodzenia 2002-05-06
Patryk Milczarek
Data urodzenia 2004-07-28
Maciej Misztal
Data urodzenia 2004-12-17
Marcel Nadrajkowski
Data urodzenia 2004-07-05
Konrad Nadworny
Data urodzenia 2007-08-07
Konrad Nędza
Data urodzenia 2004-10-05
Kacper Olejnik
Data urodzenia 2007-08-16
Andrzej Owsa
Data urodzenia 2004-01-25
Sebastian Partyka
Data urodzenia 2003-04-28
Konrad Patoka
Data urodzenia 2005-06-03
Radosław Pecka
Data urodzenia 2004-12-07
Miłosz Pindel
Data urodzenia 2003-01-31
Adrian Pliszka
Data urodzenia 2005-02-09
Grzegorz Pluciński
Data urodzenia 2002-08-07
Igor Przybytkowski
Data urodzenia 2004-11-07
Mateusz Ptak
Data urodzenia 2005-02-01
Mateusz Rabenda
Data urodzenia 2004-11-18
Czesław Raburski
Data urodzenia 2003-09-23
Filip Rados
Data urodzenia 2005-09-19
Szymon Rawiński
Data urodzenia 2005-06-06
Marcel Roztkowski
Data urodzenia 2003-04-04
Karol Rucki
Data urodzenia 2003-04-26
Grzegorz Rucki
Data urodzenia 2005-07-21
Kacper Rydzewski
Data urodzenia 2005-07-25
Dawid Ślizewski
Data urodzenia 2008-01-02
Kacper Smoliński
Data urodzenia 2006-01-19
Bartosz Sowiński
Data urodzenia 2005-03-08
Oliwier Śpiewak
Data urodzenia 2006-10-09
Patryk Stacharski
Data urodzenia 2005-11-27
Adrian Starzec
Data urodzenia 2006-11-07
Adrian Stawski
Data urodzenia 2006-10-18
Wiktor Syzdół
Data urodzenia 2006-08-29
mikołaj Szaraga
Data urodzenia 2004-05-07
Nikodem Szkudlarek
Data urodzenia 2005-09-16
Jakub Szymański
Data urodzenia 2008-05-02
Oskar Szymczak
Data urodzenia 2006-06-26
Karol Tosik
Data urodzenia 2006-08-24
Michał Tułodziecki
Data urodzenia 2002-04-15
Jakub Tułodziecki
Data urodzenia 2005-12-27
Mateusz Uzarek
Data urodzenia 2005-02-23
Maksymilian Uzarek
Data urodzenia 2005-11-30
Jan Walendziak
Data urodzenia 2005-06-12
Fabian Więcławski
Data urodzenia 2007-01-20
Florian Wiśniewski
Data urodzenia 2006-02-02
Szymon Woźniak
Data urodzenia 2003-07-16
Bartosz Zajączkowski
Data urodzenia 2006-11-24
Kacper Zawadziński
Data urodzenia 2002-10-12
Konrad Żebrowski
Data urodzenia 2005-08-17
Hubert Zelman
Data urodzenia 2005-07-14
Jakub Ziarnik
Data urodzenia 2002-03-30
Michał Zygadliński
Data urodzenia 2002-09-17
Mateusz Łopaciński
Data urodzenia 2007-09-07

Kontakt

Radosław Rabenda

Trener koordynator
Malbork

793 695 453
tczrara@wp.pl

Malbork

ul. Toruńska 60, 82-200 Malbork