0%

o ośrodku

Ośrodek w Starogardzie Gdańskim reprezentowany przez KP Starogard Gdański dołączył do programu Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM 22 września 2012 roku. Trenerem koordynatorem ośrodka jest pan Paweł Sierański.

Aktualności

Starogard Gdański

.Już jutro wielki finał!

30.06.2017

Przed nami Wielki Finał LOTOS Junior Cup 2017. W sobotę 1 lipca na Stadionie miejskim im. Kazimierza Deyny w Starogardzie Gdańskim w szranki staną 12-latkowie reprezentujący wszystkie ośrodki działające w ramach programu Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM. Po wielu godzinach treningów przyjdzie czas na sprawdzenie swoich sił i umiejętności w rywalizacji z rówieśnikami z całego Pomorza.

czytaj więcej
Starogard Gdański

Dwa gole Dominika Lemki w meczu Kadry Pomorza

26.04.2017

Dwa gole Dominika Lemki w meczu Kadry Pomorza

czytaj więcej
Starogard Gdański

III miejsce KPS 2005 w KP Starogard CUP

05.02.2017

III miejsce KPS 2005 w KP Starogard CUP

czytaj więcej
Starogard Gdański

KPS 2005 wygrywa turniej półfinałowy LOTOS JUNIOR CUP 2017

06.06.2017

Nasz zespół został jednym z 15 finalistów, który weźmie udział w turnieju LOTOS Junior Cup.

czytaj więcej
Starogard Gdański

KPS wygrywa turniej KP Starogard CUP 2017 dla rocznika 2000/2001

18.02.2017

KPS wygrywa turniej KP Starogard CUP 2017 dla rocznika 2000/2001

czytaj więcej
Starogard Gdański

KPS 2002 zdominował turniej w Gniewie

04.02.2017

KPS 2002 zdominował turniej w Gniewie

czytaj więcej
Starogard Gdański

I liga wojewódzka C1- KPS 2002 wiceliderem rozgrywek

07.05.2017

KPS2002

czytaj więcej
Starogard Gdański

Relacja z turnieju KP Starogard CUP 2017 rocznik 2003

07.02.2017

Relacja z turnieju KP Starogard CUP 2017 rocznik 2003

czytaj więcej
Starogard Gdański

III miejsce i zwycięstwo KP Starogard z Gryfem Tczew 3-1

31.01.2017

III miejsce i zwycięstwo KP Starogard z Gryfem Tczew 3-1

czytaj więcej
Starogard Gdański

Wygrana juniorów młodszych I liga wojewódzka

06.05.2017

Wygrana juniorów młodszych I liga wojewódzka

czytaj więcej
Starogard Gdański

Relacja z turnieju KP Starogard CUP 2017 rocznik 2006

06.02.2017

Relacja z turnieju KP Starogard CUP 2017 rocznik 2006

czytaj więcej
Starogard Gdański

I miejsce w turnieju Przodkowo CUP 2017

28.01.2017

Rocznik 2007

czytaj więcej
Wczytaj więcej aktualności

Zawodnicy i kadra trenerska

Patryk Bonin
Data urodzenia 2001-06-06
Mateusz Jabłonka
Data urodzenia 2002-08-30
Dominik Lemka
Data urodzenia 2005-05-24
Maciej Narloch
Data urodzenia 2005-12-05
Mateusz Romanowski
Data urodzenia 2001-05-08
Mateusz Szweminski
Data urodzenia 2003-04-06
Natan Waśniewski
Data urodzenia 2002-07-10
Sebastian Wojewódka
Data urodzenia 2003-02-19
Kacper Aronowski
Data urodzenia 2001-07-13
Mikołaj Bednarski
Data urodzenia 2007-05-24
Michał Berent
Data urodzenia 2006-12-22
Maksymilian Bona
Data urodzenia 2007-08-13
Patryk Bonin
Data urodzenia 2001-06-06
Kacper Bonk
Data urodzenia 2005-09-15
Paweł Brzustewicz
Data urodzenia 2006-12-25
Miłosz Byjoś
Data urodzenia 2007-08-11
Michał Tomasz Błaszkowski
Data urodzenia 2005-04-22
Oliwier Choda
Data urodzenia 2007-09-09
Kacper Chrzanowski
Data urodzenia 2001-10-21
Oskar Mateusz Cieśliński
Data urodzenia 2004-05-09
Adrian Czapiewski
Data urodzenia 2002-09-19
Aleksander Czapski
Data urodzenia 2007-02-19
Maciej Delewski
Data urodzenia 2001-09-05
Konrad Dietrich
Data urodzenia 2006-07-20
Olaf Domachowski
Data urodzenia 2005-02-02
Kacper Dywelski
Data urodzenia 2007-05-25
Oskar Fial
Data urodzenia 2006-02-24
Miłosz Flisikowski
Data urodzenia 2003-08-03
Marek Fojut
Data urodzenia 2003-02-21
Dawid Fojut
Data urodzenia 2006-12-23
Oskar Folkmann
Data urodzenia 2002-12-12
Andrzej Gliński
Data urodzenia 2002-04-22
Jakub Grzella
Data urodzenia 2007-02-06
Jakub Grzonka
Data urodzenia 2003-06-06
Adrian Hojda
Data urodzenia 2001-06-04
Michał Iwicki
Data urodzenia 2001-04-28
Mateusz Jabłonka
Data urodzenia 2002-08-30
Kacper Jabłonka
Data urodzenia 2007-05-26
Szymon Jaciubek
Data urodzenia 2003-05-06
Kacper Jankowski
Data urodzenia 2003-04-10
Seweryn Jankowski
Data urodzenia 2006-04-30
Kamil Jankowski
Data urodzenia 2007-04-02
Jakub Jasiński
Data urodzenia 2001-02-10
Michał Jastroch
Data urodzenia 2001-09-05
Kacper Jaszul
Data urodzenia 2001-07-17
Filip Jędrzyński
Data urodzenia 2002-07-13
Karol Jędrzyński
Data urodzenia 2005-10-25
Konrad Karpiński
Data urodzenia 2006-01-07
Nikodem Klamann
Data urodzenia 2002-08-17
Radosław Klohs
Data urodzenia 2002-04-14
Bartłomiej Kolaś
Data urodzenia 2003-06-06
Szymon Kolaska
Data urodzenia 2003-08-09
Mateusz Komorowski
Data urodzenia 2005-06-13
Maxymilian Kotkiewicz
Data urodzenia 2004-04-01
Mateusz Kotlarczyk
Data urodzenia 2005-03-19
Karol Kotlewski
Data urodzenia 2006-08-26
Hubert Kozłowski
Data urodzenia 2004-04-05
Łukasz Kołomański
Data urodzenia 2002-10-11
Alan Krużycki
Data urodzenia 2006-06-05
Paweł Piotr Krzemiński
Data urodzenia 2004-09-10
Tristan Kszczanowicz
Data urodzenia 2006-12-15
Paweł Kuchta
Data urodzenia 2005-04-15
Mikołaj Kuprewicz
Data urodzenia 2008-01-21
Piotr Kurecki
Data urodzenia 2001-03-26
Grzegorz Legawski
Data urodzenia 2006-11-01
Dominik Lemka
Data urodzenia 2005-05-24
Samuel Lewandowski
Data urodzenia 2002-02-21
Oliwer Lisek
Data urodzenia 2002-06-18
Sebastian Loose
Data urodzenia 2007-07-17
Szymon Lubiński
Data urodzenia 2003-04-23
Artur Mąkosa
Data urodzenia 2005-09-02
Dawid Mąkosa
Data urodzenia 2006-12-06
Oskar Mankowski
Data urodzenia 2007-05-17
Marcin Michałowski
Data urodzenia 2001-01-12
Oskar Przemysław Michowicz
Data urodzenia 2005-12-27
Miłosz Mokwa
Data urodzenia 2001-08-30
Norbert Naczyk
Data urodzenia 2007-09-01
Arkadiusz Narloch
Data urodzenia 2001-01-09
Maciej Narloch
Data urodzenia 2005-12-05
Piotr Narloch
Data urodzenia 2007-01-12
Zachariasz Ochrimienko
Data urodzenia 2007-04-17
Nikodem Olęcki
Data urodzenia 2005-08-23
Mateusz Paprocki
Data urodzenia 2007-06-02
Damian Pałasz
Data urodzenia 2007-04-10
Radosław Peka
Data urodzenia 2001-12-05
Riko Pieniaszek
Data urodzenia 2006-10-05
Antoni Piernicki
Data urodzenia 2005-08-29
Erwin Prabucki
Data urodzenia 2001-04-23
Marcin Przytarski
Data urodzenia 2005-04-21
Damian Rogucki
Data urodzenia 2005-03-16
Mateusz Romanowski
Data urodzenia 2001-05-08
Mateusz Rueck
Data urodzenia 2006-09-25
Hubert Siemiński
Data urodzenia 2007-03-07
Kinga Ślisewska
Data urodzenia 2003-07-04
Szymon Śliwa
Data urodzenia 2006-05-08
Aleksander Wojciech Smoczek
Data urodzenia 2005-06-14
Nikodem Sobiecki
Data urodzenia 2006-11-01
Mikołaj Spich
Data urodzenia 2006-01-13
Michał Stalke
Data urodzenia 2002-03-05
Dariusz Stoltmann
Data urodzenia 2007-10-05
Szymon Stosik
Data urodzenia 2001-09-05
Dominik Szopiński
Data urodzenia 2003-10-31
Klaudiusz Szreder
Data urodzenia 2003-01-17
Szymon Szurgot
Data urodzenia 2002-01-22
Mateusz Szweminski
Data urodzenia 2003-04-06
Marcin Szymanek
Data urodzenia 2001-10-25
Paweł Szynalewski
Data urodzenia 2003-08-07
Mateusz Tokarski
Data urodzenia 2002-02-09
Patryk Tokarski
Data urodzenia 2007-12-05
Jan Trochowski
Data urodzenia 2004-12-21
Radosław Turzyński
Data urodzenia 2003-01-28
Kacper Tuskowski
Data urodzenia 2008-04-23
Michał Uszacki
Data urodzenia 2002-06-03
Mateusz Uszacki
Data urodzenia 2006-05-26
Maksymilian Wańdoch
Data urodzenia 2008-08-05
Adam Warda
Data urodzenia 2003-08-09
Natan Waśniewski
Data urodzenia 2002-07-10
Mateusz Wentowski
Data urodzenia 2008-08-05
Jakub Wika
Data urodzenia 2008-08-16
Mikołaj Winiarski
Data urodzenia 2001-05-05
Sebastian Wojewódka
Data urodzenia 2003-02-19
Jakub Wontka
Data urodzenia 2002-02-25
Oliwier Woźniak
Data urodzenia 2003-11-22
Adam Wroński
Data urodzenia 2001-04-14
Filip Zaworski
Data urodzenia 2002-10-19
Kacper Łukasiński
Data urodzenia 2001-07-16

Galeria

Lotos Junior cup 2017

2017-07-03

Dana Cup rocznik 2001

2016-09-11

Camp KPS

2016-06-06

Kaszubia - KPS 2003 24.04.2016

2016-04-24

Zgrupowanie w Starogardzie Gdańskim

2015-03-14

Otwarcie zamiejscowego ośrodka w Starogardzie Gdańskim

2012-09-22
Wczytaj więcej galerii

Kontakt

Paweł Sierański

Trener koordynator
Starogard Gdański

504 542 498
pawel.kapi83@wp.pl

Starogard Gdański

ul. Olimpijczyków Starogardzkich 1, 83-200 Starogard Gdański,