0%

o ośrodku

Ośrodek w Malborku reprezentowany przez Młodzieżowy Ośrodek Piłkarski Pomezania Malbork dołączył do programu Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM 27 września 2014 roku. Trenerem koordynatorem ośrodka jest pan Radosław Rabenda.

Aktualności

Malbork

Debiut Marendowskiego

27.05.2017

Udany debiut Michała Marendowskiego w drużynie seniorów!

czytaj więcej
Malbork

2006 zakończył rundę jesienną

18.10.2016

Koniec rundy jesiennej dla rocznika 2006 ze zwycięstwem!

czytaj więcej
Malbork

Nowy nabór

06.09.2016

Za nami pierwszy trening grupy naborowej

czytaj więcej
Malbork

Dominik Fabiś na testach w Niemczech

24.04.2017

Młody zawodnik Pomezanii Malbork, Dominik Fabiś, przebywał na testach w niemieckim klubie Hertha Berlin. 11-latek jest jednym z zawodników, którzy na co dzień swoje umiejętności rozwijają dzięki programowi Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM.

czytaj więcej
Malbork

Młoda kadra LOTOSU w Malborku

11.10.2016

Pod koniec września w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Malborku odbyło się pierwsze zgrupowanie zawodników z zamiejscowych ośrodków grupy „wschodniej” rocznika 2002/2003.

czytaj więcej
Malbork

Zwycięstwo rocznika 2005

04.09.2016

Rocznik 2005 pokonał Orły Tczew na inaugurację ligi

czytaj więcej
Malbork

Turniej w Pruszczu Gdańskim

12.02.2017

3 miejsce rocznika 2004 w Pruszczu Gdańskim

czytaj więcej
Malbork

Nowy obiekt na Toruńskiej już otwarty!

26.09.2016

Turnieje piłkarskie z okazji otwarcia nowego budynku z zapleczem na Toruńskiej w Malborku.

czytaj więcej
Malbork

Obóz w Tucholi

16.08.2016

Roczniki 2002/2003 oraz 2004 wróciły z obozu w Tucholi.

czytaj więcej
Malbork

Mikołajki rocznika 2006!

07.12.2016

Turniej Mikołajkowy rocznika 2006

czytaj więcej
Malbork

Zwycięstwo rocznika 2004

18.09.2016

11:0 w pierwszym meczu ligowym rocznika 2004

czytaj więcej
Malbork

Sukces na koniec sezonu!

30.06.2016

Drugie miejsce w turnieju Concordia Cup 2016 podopiecznych trenera Chomicza!

czytaj więcej
Wczytaj więcej aktualności

Zawodnicy i kadra trenerska

Mateusz Latkiewicz
Data urodzenia 2004-08-22
Michał Marendowski
Data urodzenia 2002-05-06
Grzegorz Pluciński
Data urodzenia 2002-08-07
Karol Rucki
Data urodzenia 2003-04-26
Mateusz Uzarek
Data urodzenia 2005-02-23
Alan Apa
Data urodzenia 2006-01-29
Michał Bajkowski
Data urodzenia 2007-02-12
Marcel Baranowski
Data urodzenia 2004-10-18
Fabian Baranowski
Data urodzenia 2006-02-27
Oskar Becker
Data urodzenia 2006-02-24
Aleksander Bogusz
Data urodzenia 2007-01-24
Mikołaj Borecki
Data urodzenia 2004-04-08
Bartłomiej Brodzik
Data urodzenia 2008-01-10
Kacper Brzeziński
Data urodzenia 2007-01-09
Michał Brzeziński
Data urodzenia 2007-01-11
Marcin Bury
Data urodzenia 2006-10-03
Paweł Błaszczak
Data urodzenia 2002-09-02
Michał Chełkowski
Data urodzenia 2006-03-31
Robert Chomicz
Data urodzenia 2002-09-09
Szymon Cicherski
Data urodzenia 2003-07-27
Jakub Ciepliński
Data urodzenia 2002-02-17
Aleksy Czerniak
Data urodzenia 2006-10-20
Jakub Dąbrowski
Data urodzenia 2004-05-31
Daniel Dębiec
Data urodzenia 2007-02-16
Szymon Dubicki
Data urodzenia 2008-01-08
Krystian Dudziński
Data urodzenia 2005-03-02
Jakub Dziedzic
Data urodzenia 2006-07-13
Filip Galara
Data urodzenia 2004-08-17
Krzysztof Grabowski
Data urodzenia 2005-07-13
Mateusz Grędzicki
Data urodzenia 2002-12-03
Filip Gucwa
Data urodzenia 2005-10-24
Łukasz Gużliński
Data urodzenia 2007-11-13
Jakub Gużliński
Data urodzenia 2008-08-11
Sebastian Hein
Data urodzenia 2003-10-23
Oliwier Hofman
Data urodzenia 2006-01-17
Nikodem Hynek
Data urodzenia 2006-03-10
Łukasz Hyrycz
Data urodzenia 2002-12-01
Jakub Jadach
Data urodzenia 2002-09-09
Jakub Janczewski
Data urodzenia 2004-08-23
Cezary Janke
Data urodzenia 2007-12-15
Szymon Jaskólski
Data urodzenia 2007-08-16
Oliwier Kaczmarek
Data urodzenia 2004-06-23
Alan Karaszewski
Data urodzenia 2006-01-23
Adrian Karpiński
Data urodzenia 2007-01-18
Oskar Kazimierski
Data urodzenia 2003-03-25
Jonasz Kenigsman
Data urodzenia 2005-01-18
Jakub Klonowski
Data urodzenia 2004-05-29
Patryk Klonowski
Data urodzenia 2005-11-19
Patryk Kmieć
Data urodzenia 2005-12-17
Nikodem Kogut
Data urodzenia 2004-01-16
Szymon Konczyński
Data urodzenia 2007-11-10
Milan Kornacki
Data urodzenia 2007-10-15
Maciej Kowalski
Data urodzenia 2004-12-15
Bartosz Koźbiał
Data urodzenia 2006-01-21
Filip Kraske
Data urodzenia 2006-12-15
Kacper Kraske
Data urodzenia 2005-03-04
Maksymilian Królak
Data urodzenia 2006-02-07
Szymon Krotowski
Data urodzenia 2007-03-01
Jakub Krupa
Data urodzenia 2005-05-07
Marcin Krupiński
Data urodzenia 2002-10-03
Filip Kujawa
Data urodzenia 2005-05-15
Kacper Kuśmirek
Data urodzenia 2003-08-25
Jan Kwiatkowski
Data urodzenia 2005-12-31
Mateusz Latkiewicz
Data urodzenia 2004-08-22
Mateusz Lauryn
Data urodzenia 2008-03-28
Miłosz Maciąg
Data urodzenia 2006-02-02
Kosma Magiera
Data urodzenia 2007-12-29
Oskar Magrowski
Data urodzenia 2007-05-06
Michał Marendowski
Data urodzenia 2002-05-06
Patryk Milczarek
Data urodzenia 2004-07-28
Maciej Misztal
Data urodzenia 2004-12-17
Marcel Nadrajkowski
Data urodzenia 2004-07-05
Konrad Nadworny
Data urodzenia 2007-08-07
Konrad Nędza
Data urodzenia 2004-10-05
Kacper Olejnik
Data urodzenia 2007-08-16
Andrzej Owsa
Data urodzenia 2004-01-25
Sebastian Partyka
Data urodzenia 2003-04-28
Konrad Patoka
Data urodzenia 2005-06-03
Radosław Pecka
Data urodzenia 2004-12-07
Miłosz Pindel
Data urodzenia 2003-01-31
Adrian Pliszka
Data urodzenia 2005-02-09
Grzegorz Pluciński
Data urodzenia 2002-08-07
Igor Przybytkowski
Data urodzenia 2004-11-07
Mateusz Ptak
Data urodzenia 2005-02-01
Mateusz Rabenda
Data urodzenia 2004-11-18
Czesław Raburski
Data urodzenia 2003-09-23
Filip Rados
Data urodzenia 2005-09-19
Szymon Rawiński
Data urodzenia 2005-06-06
Marcel Roztkowski
Data urodzenia 2003-04-04
Karol Rucki
Data urodzenia 2003-04-26
Grzegorz Rucki
Data urodzenia 2005-07-21
Kacper Rydzewski
Data urodzenia 2005-07-25
Dawid Ślizewski
Data urodzenia 2008-01-02
Kacper Smoliński
Data urodzenia 2006-01-19
Bartosz Sowiński
Data urodzenia 2005-03-08
Oliwier Śpiewak
Data urodzenia 2006-10-09
Patryk Stacharski
Data urodzenia 2005-11-27
Adrian Starzec
Data urodzenia 2006-11-07
Adrian Stawski
Data urodzenia 2006-10-18
Wiktor Syzdół
Data urodzenia 2006-08-29
mikołaj Szaraga
Data urodzenia 2004-05-07
Nikodem Szkudlarek
Data urodzenia 2005-09-16
Jakub Szymański
Data urodzenia 2008-05-02
Oskar Szymczak
Data urodzenia 2006-06-26
Karol Tosik
Data urodzenia 2006-08-24
Michał Tułodziecki
Data urodzenia 2002-04-15
Jakub Tułodziecki
Data urodzenia 2005-12-27
Mateusz Uzarek
Data urodzenia 2005-02-23
Maksymilian Uzarek
Data urodzenia 2005-11-30
Jan Walendziak
Data urodzenia 2005-06-12
Fabian Więcławski
Data urodzenia 2007-01-20
Florian Wiśniewski
Data urodzenia 2006-02-02
Szymon Woźniak
Data urodzenia 2003-07-16
Bartosz Zajączkowski
Data urodzenia 2006-11-24
Kacper Zawadziński
Data urodzenia 2002-10-12
Konrad Żebrowski
Data urodzenia 2005-08-17
Hubert Zelman
Data urodzenia 2005-07-14
Jakub Ziarnik
Data urodzenia 2002-03-30
Michał Zygadliński
Data urodzenia 2002-09-17
Mateusz Łopaciński
Data urodzenia 2007-09-07

Galeria

Turniej w Pruszczu 2017

2017-02-12

Zgrupowanie kadry w Malborku

2016-12-12

Turniej Mikołajkowy 2006

2016-12-07

Młoda Kadra LOTOSU w Malborku

2016-09-29
Młoda Kadra LOTOSU w Malborku

Dzien otwarty

2016-09-26

Tuchola 2016

2016-08-16

Lotos Junior Cup 2016

2016-06-05

Lotos Junior Cup polfinał

2016-05-27

Mecz z Arką Gdynia 2002

2016-05-08

Mecz ligowy z Nowym Dworem 2003

2016-04-11

Mecz ligowy z Bytowem

2016-03-30

Gdynia Cup 2016

2016-03-13

Półfinał w Malborku

2015-06-07

Malborska majówka

2015-05-02
Wczytaj więcej galerii

Kontakt

Radosław Rabenda

Trener koordynator
Malbork

793 695 453
tczrara@wp.pl

Malbork

ul. Toruńska 60, 82-200 Malbork