0%

o ośrodku

Ośrodek w Słupsku reprezentowany przez Klub Sportowy Gryf Słupsk dołączył do programu Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM 1 września 2014 roku. Trenerem koordynatorem ośrodka jest pan Tomasz Sznigirewicz.

Aktualności

Słupsk

Adrian Czyżewski w Kadrze Pomorskiego ZPN

14.11.2018

Kadra Pomorza 2007 - powołania na 21.11.2018 r. Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu naszego zawodnika z rocznika 2007 na konsultacje selekcyjną, która odbędzie się 21.11.2018 r. (środa) w Gdańsku.

czytaj więcej
Słupsk

Zwycięstwo juniorów młodszych

30.10.2018

KS Gryf liderem

czytaj więcej
Słupsk

Finał LOTOS JUNIOR CUP za nami

08.06.2016

Wspaniała zabawa i super atmosfera, tak krótko można opisać finał turnieju LOTOS JUNIOR CUP, który w tą niedzielę odbył się w Gniewinie.

czytaj więcej
Słupsk

Juniorzy młodsi mistrzem jesieni w 1 lidze wojewódzkiej B1

14.11.2018

Zespół juniorów młodszych naszego klubu został mistrzem jesieni i w nagrodę za świetną rundę zagra w spotkaniach barażowych o Centralną Ligę Juniorów U-17. Podopieczni Adama Pietrasa i Marcina Rusakiewicza wyprzedzili takie zespoły jak Bałtyk Gdynia, Arka Gdynia SI i Lechia Gdańsk. Wielkie gratulacje i życzymy powodzenia w barażach!!!

czytaj więcej
Słupsk

Eliminacje do LOTOS Junior Cup

01.06.2017

Do nie małej sensacji doszło podczas organizowanego w Słupsku półfinału LOTOS Junior Cup 2017. Salos Słupsk awansował do turnieju finałowego LOTOS Junior Cup pokonując w decydującym meczu Gryfa 2:1.

czytaj więcej
Słupsk

PÓŁFINAŁ LOTOS JUNIOR CUP DLA GRYFA !!!

27.04.2016

W dniu 19.05.2016r na stadionie przy ul. Zielonej odbył się turniej półfinałowy LOTOS JUNIOR CUP 2016 w ramach programu „Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM”. Rywalizowały w nim zespoły z roczników 2004/2005. Po dramatycznym finale nasz zespół pokonał UKS Jedynka Sławno 3:2.

czytaj więcej
Słupsk

Trening motoryczny z Tomaszem Czubakiem

08.11.2018

TRENING Z MISTRZEM ŚWIATA W SZTAFECIE 4X400

czytaj więcej
Słupsk

2005 kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa

03.10.2016

W czwartej kolejce SKO D1 Gryf Słupsk 2005 pokonał KS Potęgowo, strzelając gospodarzom pięć bramek. Strzelali: Maciej Olechnowicz, Jakub Kazior i trzy razy Kamil Machałek.

czytaj więcej
Słupsk

"Piłkarska przyszłość z LOTOSEM" nagradza słupskiego Gryfa

01.04.2016

W siedzibie Słupskiego Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Niedziałkowskiego odbyło się uroczyste roczne podsumowanie programu "Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM"

czytaj więcej
Słupsk

Powołania na Kadrę Pomorskiego ZPN

04.11.2018

Mateusz Maćkowiak rocznik 2006 i Hubert Goebel rocznik 2007 zostali powołani do Kadry Pomorskiego ZPN. Konsultacja odbędzie się 7 listopada w Gdańsku. Wielkie gratulacje za wyróżnienie.

czytaj więcej
Słupsk

Zaczynamy kolejny sezon z LOTOSEM

03.09.2016

Już w ten weekend rozpoczynamy udział w rozgrywkach ligowych.

czytaj więcej
Słupsk

Kolejne efekty Programu: 12 powołanych zawodników na konsultację szkoleniową Kadry Pomorza.

12.01.2016

Po raz kolejny Program, który Akademia Piłkarska LG realizuje przy współpracy z Grupą LOTOS S.A., został sportowo doceniony – aż 12 powołań na konsultację Kadry Pomorza otrzymali zawodnicy z ośrodków zamiejscowych z rocznika 2002.

czytaj więcej
Wczytaj więcej aktualności

Zawodnicy i kadra trenerska

Piotr Górniewicz
Data urodzenia 0000-00-00 Telefon 728369336
Kamil Miastkowski
Data urodzenia 0000-00-00 Telefon 888750926
Adam Pietras
Data urodzenia 1977-12-24 Telefon 602293072 E-mail sergio0000@wp.pl
Marcin Rusakiewicz
Data urodzenia 0000-00-00 Telefon 605312888
Łukasz Schulz
Data urodzenia 0000-00-00 Telefon 501593563
Miłosz Czarnuch
Data urodzenia 2006-04-27
Filip Dalecki
Data urodzenia 2003-07-22
Eryk Kępski
Data urodzenia 2004-06-12
Łukasz Kowalik
Data urodzenia 2009-09-19
Filip Kołakowski
Data urodzenia 2003-05-04
Wojciech Pawlina
Data urodzenia 2005-10-30
Jakub Szałatkiewicz
Data urodzenia 2004-06-04
Bartosz Adamiec
Data urodzenia 2006-06-04
Mikołaj Bąk
Data urodzenia 2007-04-26
Dorian Bąk
Data urodzenia 2007-09-15
Kacper Barański
Data urodzenia 2003-03-05
Mateusz Barszcz
Data urodzenia 0000-00-00
Mikołaj Bernacki
Data urodzenia 2005-09-21
Igor Bianga
Data urodzenia 2007-10-25
Oskar Borkowski
Data urodzenia 2004-06-24
Kacper Bujwid
Data urodzenia 2006-07-06
Kasjan Bujwid
Data urodzenia 2007-09-18
Wiktor Ciechański
Data urodzenia 2004-12-12
Nikodem Ciechański
Data urodzenia 2004-12-09
Franciszek Czarniak
Data urodzenia 2007-05-13
Miłosz Czarnuch
Data urodzenia 2006-04-27
Piotr Czerwiński
Data urodzenia 2006-11-17
Adrian Czyżewski
Data urodzenia 2007-03-09
Wojciech Dacków
Data urodzenia 0000-00-00
Filip Dalecki
Data urodzenia 2003-07-22
Dominik Daszkiewicz
Data urodzenia 2004-11-12
Konrad Diegner
Data urodzenia 0000-00-00
Patryk Dogadalski
Data urodzenia 2004-04-19
Michał Dzikoń
Data urodzenia 2006-04-06
Kacper Formela
Data urodzenia 0000-00-00
Kamil Fortuński
Data urodzenia 2006-02-21
Adrian Forysiak
Data urodzenia 2004-03-25
Maciej Gajke
Data urodzenia 2005-07-08
Hubert Goebel
Data urodzenia 2007-06-12
Kacper Grabarczyk
Data urodzenia 2003-11-26
Wiktor Grabuszyński
Data urodzenia 2007-03-08
Antoni Gulbiński
Data urodzenia 0000-00-00
Jakub Gutowski
Data urodzenia 2003-04-04
Miłosz Gwóźdź
Data urodzenia 2003-04-18
Bartosz Hann
Data urodzenia 2007-09-21
Jakub Hertel
Data urodzenia 2007-06-08
Maksym Janczukowicz
Data urodzenia 2006-08-21
Jakub Janikiewicz
Data urodzenia 0000-00-00
Damian Jaroszewicz
Data urodzenia 2007-04-30
Gracjan Jarotek
Data urodzenia 2004-11-22
Mateusz Jarząbek
Data urodzenia 2005-11-10
Jakub Jaworski
Data urodzenia 2005-05-03
Marcel Kaca
Data urodzenia 2003-02-03
Kornel Kaniowski
Data urodzenia 0000-00-00
Jakub Kazior
Data urodzenia 2005-11-19
Julian Kępiński
Data urodzenia 2004-05-07
Eryk Kępski
Data urodzenia 2004-06-12
Oleksii Kinash
Data urodzenia 2008-06-12
Adam Knapik
Data urodzenia 2006-04-09
Kacper Konkol
Data urodzenia 2006-09-07
Patryk Korewo
Data urodzenia 2004-12-14
Łukasz Kowalik
Data urodzenia 2009-09-19
Ilia Kozub
Data urodzenia 0000-00-00
Filip Kołakowski
Data urodzenia 2003-05-04
Maciej Kołosza
Data urodzenia 2005-07-23
Michał Kołosza
Data urodzenia 2007-06-20
Patryk Kułakowski
Data urodzenia 2006-06-14
Grzegorz Labryga
Data urodzenia 2002-06-10
Mateusz Machalski
Data urodzenia 2006-01-10
Maciej Maćkowiak
Data urodzenia 2004-02-10
Mateusz Maćkowiak
Data urodzenia 2006-01-02
Piotr Margas
Data urodzenia 2007-08-02
Mikołaj Maśnicki
Data urodzenia 2006-08-28
Jakub Mikielewicz
Data urodzenia 0000-00-00
Maciej Mirynowski
Data urodzenia 2006-08-31
Jakub Modrzejewski
Data urodzenia 2003-02-28
Mikołaj Moroń
Data urodzenia 2006-04-25
Aleks Mołdoch
Data urodzenia 2005-04-15
Igor Mroczek
Data urodzenia 2007-03-11
Karol Oleszkiewicz
Data urodzenia 2007-06-22
Jakub Olszewski
Data urodzenia 2003-03-12
Michał Olszowiec
Data urodzenia 0000-00-00
Adam Oporski
Data urodzenia 2005-01-19
Paweł Ostrowski
Data urodzenia 2003-03-13
Filip Owczarczyk
Data urodzenia 2006-02-10
Cezary Owczarek
Data urodzenia 2006-04-20
Dorian Pacuła
Data urodzenia 2008-07-24
Alan Pagacz
Data urodzenia 2006-12-27
Paweł Panek
Data urodzenia 2005-11-12
Tomasz Parzych
Data urodzenia 2003-07-17
Wojciech Pawlina
Data urodzenia 2005-10-30
Cyprian Piekarek
Data urodzenia 2007-10-12
Oliwier Pindor
Data urodzenia 2006-01-15
Marcel Pniewski
Data urodzenia 2004-08-25
Wiktor Pograniczny
Data urodzenia 2005-10-05
Kajetan Prusiecki
Data urodzenia 2005-04-21
Jakub Romanowski
Data urodzenia 2004-09-22
Nikodem Ronkowski
Data urodzenia 2006-08-31
Jeremiasz Rychert
Data urodzenia 2006-02-23
Rafał Salamon
Data urodzenia 0000-00-00
Damian Sapiński
Data urodzenia 2007-01-13
Mateusz Skurnóg
Data urodzenia 2002-06-07
Aleks Ślusarczyk
Data urodzenia 2007-04-09
Krystian Smyczkiewicz
Data urodzenia 2004-03-25
Tymoteusz Sokowicz
Data urodzenia 2005-08-06
Karol Stadnicki
Data urodzenia 2005-09-20
Cezary Stojek
Data urodzenia 2006-04-21
Dominik Sulikowski
Data urodzenia 2007-08-29
Adam Świdroń
Data urodzenia 0000-00-00
Jakub Szałatkiewicz
Data urodzenia 2004-06-04
Maciej Szypuła
Data urodzenia 2005-12-12
Adrian Słomiński
Data urodzenia 2007-06-26
Mateusz Tomaszewski
Data urodzenia 2007-03-09
Michał Tołek
Data urodzenia 2003-12-28
Maciej Wanat
Data urodzenia 2006-10-22
Kacper Werra
Data urodzenia 2003-09-17
Wiktor Wieczorek
Data urodzenia 2005-07-24
Mateusz Wolarz
Data urodzenia 2008-09-02
Patryk Wólczyński
Data urodzenia 2003-07-19
Kacper Wrześniewski
Data urodzenia 2005-05-29
Jakub Żaluk
Data urodzenia 2004-11-26
Radosław Zasada
Data urodzenia 2004-08-26
Kordian Zawacki
Data urodzenia 2007-08-11
Szymon Ziółkowski
Data urodzenia 2006-10-10
Hubert Zosiuk
Data urodzenia 2004-01-13
Bartłomiej Łazański
Data urodzenia 2004-10-19
Dawid Łukaszewicz
Data urodzenia 2006-12-07
Dawid Łukaszewski
Data urodzenia 2006-12-07

Galeria

Terminarz u siebie

2016-09-03

Stypendia i wyróżnienia

2016-04-02

Finał LOTOS CUP 2016 w Gniewinie

LOTOS CUP 2016 w Słupsku

Wczytaj więcej galerii

Kontakt

Adam Pietras

Koordynator
Słupsk

602293072
sergio0000@wp.pl

Słupsk

ul. Zielona 9, 76-200 Słupsk

tel.: 598427556
KRS 0000225428
TRENERZY Marcin Rusakiewicz - 2002 - tel. 605 312 888, Piotr Górniewicz - 2003 - tel. 728 369 336, Łukasz Schulz - 2004 - tel. 501 593 563, Emil Giszka - 2005 - tel. 795 398 927, Kamil Miastkowski - 2006 - tel. 888 750 926,